woda dedykowana dzieciom

Witam,


 

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się hurtową sprzedażą oraz wprowadzaniem na rynek nowych produktów spożywczych. Chcielibyśmy przedstawić Państwu Nasz produkt, który wprowadzamy na rynek. 

 

Krystaliczna woda niegazowana dla dzieci o kształcie butelki najpopularniejszych postaci Nickelodeon, Disney oraz zwierząt to innowacyjny produkt, który może być hitem wśród młodszych konsumentów oraz ich rodziców. Każdy z Nas chce by Nasze pociechy były zdrowe, co za tym idzie prowadziły zdrowy tryb życia, w którym jednym z najważniejszych filarów jest zbilansowane żywienie oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. Wielu producentów produkuje wody smakowe specjalnie przeznaczone dla dzieci,które zawierają bardzo duże ilości cukru, sztucznych barwników oraz słodzików, co negatywnie wpływa na ich zdrowie. 

 

Nasz produkt to krystaliczna woda z dobrym stosunkiem składników mineralnych, która będzie stanowiła najlepsze źródło nawodnienia dla Naszych dzieci. Co więcej, będą same po nią sięgać ze względu na kształt butelki przyciągający wzrok, dlatego sprzedaż w innych krajach osiąga niesamowite wyniki. 

 

W załączniku przesyłam prezentację wody, poniżej zdjęcia poglądowe.
Na magazynie aktualnie posiadamy wodę seria ZWIERZĄTKA  oraz seria DORA

 

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy : 

 

Sylwester Kozarzewski: +48 607 395 920
Tomasz Falkowski           +48 606 123 352

 

lub 

 

Paula Kozarzewska: +48 603 043 345


cena: 0,84 PLN


Powered by Hurtownie.PL